Už žiadne

Jazyková škola TOP-NOTCH vám poskytne kurzy anglického a nemeckého jazyka zamerané na všetky jazykové zručnosti. Naučíte sa v cudzom jazyku plynule čítať, písať, počúvať hovorené slovo, používať osvedčené frázy a najmä plynule rozprávať s dokonalým prízvukom.

TOP-NOTCH language school vám pomôže odstrániť jazykové bariéry a zlozvyky, ktoré vám bránia komunikovať v cudzom jazyku. Cez inovatívne metódy výučby zdokonalíme vašu slovnú zásobu aj gramatiku. Naučíme vás používať frázy, aby ste sa cítili sebaisto v každej konverzácii.

Z našej ponuky jazykových kurzov si určite vyberiete. Ponúkame vám jazykový kurz pre úplných začiatočníkov, večných začiatočníkov aj pokročilých. Vyučujeme jazykovú úroveň A1 až C2. Je len na vás, či si vyberiete učenie anglického a nemeckého jazyka individuálne alebo skupinovo

Vyberte si z našej ponuky kurzov

Učíte sa cudzie jazyky radšej sami alebo v skupine?

TOP-NOTCH jazyková škola

Individuálny jazykový kurz

berieme ohľad na individuálne potreby každého študenta

Metóda výučby aj tempo podľa vašich potrieb

Radi sa vzdelávate individuálne a idete si svojou vlastnou cestou? Skúsený lektor prispôsobí výučbu cudzieho jazyka vašim potrebám.  

Skupinový jazykový kurz

v každom kurze 5-8 študentov rovnakej jazykovej úrovne

Nízky počet študentov, široký priestor na riadenú diskusiu

Výhodou skupinového kurzu je dynamické napredovanie, vzájomné povzbudzovanie sa a efektívne konverzovanie s účastníkmi kurzu.

TOP-NOTCH jazyková škola
TOP-NOTCH jazyková škola. online learning.

Online jazykový kurz

vzdelávajte sa z pohodlia vášho domova

Plnohodnotná online výučba cudzích jazykov

Individuálne aj skupinové jazykové kurzy dokážeme plnohodnotne učiť cez ZOOM, vo forme online kurzov a vy sa vzdelávate z pohodlia vášho domova.